MENU CLOSE

Atvēriet OPTIONS iedaļu un izvēlēties attēlu.

Uzticami grāmatvedības pakalpojumi

Mēs cenšamies kļūt par nozares līderiem ar pelnīti augstu reputāciju, kā arī kļūt par vienu no vispieprasītākajiem grāmatvedības pakalpojumu sniedzējiem ārpakalpojumu jomā, finanšu pakalpojumu tirgū.

Mūsu uzņēmums ir orientēts uz nepārtrauktu attīstību, apmācību un iemaņu pašattīstību. Mēs vienmēr sekojam līdzi jaunākajām likumdošanas izmaiņām.
Mēs analizējam un novērtējam, mums piemīt kreatīva domāšana. Mēs sastāvam ne vien no stiprām iekšējām profesionālām saiknēm uzņēmuma iekšienē, bet arī ārpus mūsu uzņēmuma mēs uzturam ciešus kontaktus ar auditoriem, finanšu analītiķiem, nodokļu konsultantiem un juristiem. Jo kopā mēs sasniegsim daudz vairāk!

Mūsu mērķi

Mūsu specializācija ir grāmatvedības uzskaite un nodokļu konsultācijas, darbs ar kontrolējošām iestādēm - par to mēs zinām visu un vēl šodien turpinām uzkrāt mūsu pieredzi un zināšanas, tādā veidā kāpinot mūsu profesionālo līmeni un nepieciešamās iemaņas. Mēs nesniedzam vienkārši grāmatvedības pakalpojumus - mūsu uzdevums ir integrēties Jūsu darba procesā, pieskaņojot to Jūsu ritmam, saskaņā ar Jūsu biznesa un darba procesiem, piedāvāt dažādus attīstības variantus un scenārijus dažādu jautājumu un problēmu atrisināšanai, vai arī gluži vienkārši laicīgi veikt nepieciešamās izmaiņas tādā veidā, lai šīs problēmas nemaz nerastos. 

Mēs esam ieinteresēti, lai mūsu klienti nodarbotos ar savu uzņēmumu un biznesa lietām, nevis tērētu savu dārgo laiku un potenciālu grāmatvedības jautājumu risināšanai.

Mūsu pamatprincipi

Mūsu ikdienas darbā mēs vadāmies izejot no šādiem aspektiem un principiem:

Uzticamība
Mēs uzmanīgi izturamies pret visa veida saņemto informāciju. Maksimāla konfidencialitāte un rūpīgums ir garantēti.

Kārtība
Kārtība it visā, viss ir skaidri un gaiši saprotams, ar mums kopā vadīt biznesu ir daudz vienkāršāk.

Kompetence
Mēs esam augsti kvalificēti grāmatveži, mūsu pieredze tiek veidota no vairāku gadu prakses un teorijas, kā arī mēs katru gadu uzlabojam savas zināšanas un sekojam līdzi visām likumdošanas un nodokļu izmaiņām. Mēs vienmēr esam lietas kursā!